birlik mah. kazım karabekir cad. no: 111/B ESENLER/İSTANBUL
tel://+905357327462
saglamcelikkapi25@gmail.com

ÇELİKKAPI

Saglam Celik Kapi,saglamcelikkapi.com,Saglam Celik Kapi,saglam celik kapı,

SAĞLAM ÇELİK KAPI GÖRSEL

saglamcelikkapi.com çelik kapı guvenilir sağlam ve uygun fiyatlarla siz degerli misterilerin hizmetinizdeyiz çelik kapı , Kilit Sistemi, Berel Koruyucu, Çelik Rozet, Sıfır Ambalajında Ürün Fabrika Satış Depo Teslimi , Farklı Renk ve Model Seçeneklerimiz Mevcuttur.Kendi bunyemizde Nakliye Ve Montaj hızmetimiz mevcuttur. anahtar teslim alımlarda montaj sonrası odeme yapma kolaylığı. Detaylı Bilgi İçin 0530 881 90 23 telefondan dan bilgi alabilirsiniz

SAGLAMCELİKKAPİ.COM

2018 yılından itibaren sektöründe faaliyete başlamıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine amaç edinen şirketimiz, Daire Kapıları , Bina Giriş Kapıları, Villa Kapıları, Yangın Çıkış Kapıları, Özel Tasarım Kapılar, Ferforje Kapılar ve her zevke uygun renklerde ve Maun, Amerikan, Lake Meşe, Cam, Ceviz, Gül gibi kaplamalarla ürünlerine estetik bir görünüm kazandırıp müşterilerimizin tercihlerine sunmaktadır.

Multi Sistem Merkezi Kilit, Monoblok Kilit ve Normal Kilitle güvenliği en üst düzeylerde tutan koruma sistemi oluşturmaktadır.

Ürünlerimizden bina giriş kapıları, daire giriş kapıları, villa giriş kapıları, yangın kapıları, ferforje kapı ve bu kapılara uygulanabilen parmak izi taraması, uzaktan kumandalı alarm, kameralı dürbün ve proxy kartlı giriş sistemleri kurulabilmektedir

SAGLAMCELİKKAPİ.COM

Özgün tasarımları, kaliteli ve titiz işçilik ile bir araya getiren, güvenliği estetiğe dönüştüren çelik kapıları ile müşterilerinin hizmetindedir. Şirket prensipleri arasında öncelik olarak belirlediği, müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak ve bu memnuniyet için gerekli girişimleri bünyesinde oluşturmaktır.

Ürünlerimiz kendi imalatımızdır

KALİTE POLİTİKAMIZ; 

* Mevcut üretim potansiyelimizi verimli ve etkin bir şekilde kullanmak.
* Her geçen gün üretim kapasitesini arttırmak ve kaliteli ürünü, yaptığımız işçiliği zamanında teslim etmek.
* Gelişen teknolojiyi, ürünlerimize entegre ederek, uzun vade de sorunsuz ve farklı ürün çeşitleri sağlamak.
* Stratejimizi belirlerken müşteri istek ve beklentilerini dikkate almak.
* Tedarikçilerimize ve müşterilerimize çözüm ortağı olmak.
* Uygun zamanda ve zeminde sürekli gelişmeyi sağlamak.